Qingdao Toplit Industry Co, Ltd

Qingdao Toplit Industry Co, Ltdështë një ofrues të plotë prej gome bonifikuar, kimikateve të gomës dhe pajisjeve gome.

Produktet tona përfshijnë kryesisht Tire bonifikuar gome, Latex bonifikuar gome, EPDM / NBR bonifikuar gome, rimarrjen agjent, gome softener, Gum kolofon, devulcanizer Dinamik, mulli Cracker, gome mulli rafinimit, kneader, Përzierja mulli, Calender dhe vulcanizing shtyp, etj. e cila eksportuar në shumë vende dhe fusha, të tilla si India, Malajzia, Tailanda, Indonezia, Vietnami, Sri Lanka dhe Brazil etj

Ne gëzojnë reputacion të mirë me çmim të arsyeshëm, cilësi më të mirë dhe të ofrimit të mirë. Dhe ne sinqerisht mirëpritur klientët nga brenda dhe jashtë vendit për të vendosur marrëdhënie të gjatë dhe të qëndrueshme të biznesit dhe zhvillimin e tregut të brendshëm dhe ndërkombëtar së bashku mbi bazën e barazisë dhe përfitimit reciprok.


Ora Post: Dec-05-2018

WhatsApp Online Chat!